Android 14 Nisan 2015, 23:51

Bu Oyunlar Adamı Deli Eder

nokia 3310 snake

 

Akıllı telefonlar çıktı cep telefonlarında oynadığımız oyunlarda değişti. Nokia 3310 daki yılan oyunu bizim için en güzel ve heyecanlı oyundu. Kısa bir çubuk ve noktayla başlayan oyun noktaları yedikçe büyüyen ve ekrana dar gelmeye başlayan yılan bizi ne kadar heyecanlandırırdı. Ufacık bir ekran üzerinde çeşitli stratejiler geliştirirdik ve en son ekranda boşluk kalmayana kadar oynardık ama bunu başarabilenler bir elin parmaklarını geçemezdi.

Şimdi akıllı telefonlarda onlarca oyun dolu, savaş oyunlarından futbol oyunlarına zeka oyunlarından yetenek oyunlarına binlerce oyun artık play store da parmaklarımızın ucunda. Şu sıralar fenomen olan General Adaptive’in google play store da sunduğu “AA” oyunu.10 milyondan fazla indirilen bu oyun insanı hırslandıran aynı zamanda çıldırtan birkaç oyundan birtanesi.

aa

 

Kısaca anlatmak gerekirse ortada bir adet yuvarlak top şeklindeki noktaya aşağıda bulunan noktaları saptamak. Level atladıkça nokta sayısı artıyor haliyle araya noktaları saptamak zorlaşıyor. Ama bizim Türk Milletine yapamazsın demeyeceksin oyuna yazılımla hile bulmak yerine Türk işi çözümler bulunmuş bile; mutfak blendırından tutun dekupaj testereye hatta matkap’a kadar elektrikli ev aletleriyle telefona düzenli bir şekilde tıklatma sağlanıyor ve oyun başarılı bir şekilde bitiriliyor. Oyunu oynayıp başaramayanlara gelsin bu video;

Yazı dizimiz diğer gıcık oyunlarla devam edecek.

Yazar Bilgileri

emrah emrah4334@gmail.com
Blogger & Teknoloji Yazarı

Benzer İçerikler

Yorum Yap